Солотвинська селищна територіальна громада
Офіційний інформаційний веб сайт

Останні записи

Всі категорії розділу

Вшанували День пам’яті жертв Голодоморів

🕯️ Сьогодні, 22 листопада, у Солотвинській селищній територіальній громаді вшанували День пам’яті жертв Голодоморів.
Щороку в четверту суботу листопада ми схиляємо голови у скорботі за мільйонами українців, яких радянська комуністична система безжально знищила штучно створеним голодом.
◾ Мешканці громади зібралися на віче пам’яті жертв Голодомору «Над білим янголом скорботи», щоб віддати шану мільйонам невинних українців, життя яких забрав Голодомор — геноцид, організований тоталітарним сталінським режимом.
У цей день, коли пам’ять про трагедію особливо болісно озивається в серцях.
Священник церкви Різдва Пресвятої Діви Марії, отець Віталій Луцак, провів панахиду за всіма безвинно замученими душами.
🗣️ Звертаючись до присутніх, секретар Солотвинської селищної ради Василь Мандзюк наголосив на важливості збереження історичної пам’яті. Він підкреслив, що Голодомор — це глибока, незагойна рана українського народу, а сьогодні, коли світ знову стикається з проявами агресії та нелюдськості, ми маємо особливий обов’язок пам’ятати про ті страшні події, аби ніколи більше не допустити їх повторення.
Народне віче стало нагадуванням про те, що наш народ вистояв у найважчі часи, і ми маємо обов’язок берегти правду про минуле. Вшановуючи жертв Голодомору, ми утверджуємо національну пам’ять, відданість свободі та незламність духу — щоб передати ці цінності наступним поколінням.
https://www.facebook.com/share/p/17pA1a5kMw/
Вшанували День пам’яті жертв Голодоморів

Пов'язані публікації