Сьогодні, 23 липня, відбулася чергова 33 сесія Солотвинської селищної ради восьмого демократичного скликання.
Сесійне засідання розпочалось з виконання Гімну України, а хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України.
На сесії розглянули низку важливих питань, які стосуються життя громади, зокрема:
- про звіт виконання Програми соціально-економічного розвитку Солотвинської селищної ради на 2022-2024 роки за 1 півріччя 2024 року;
- затвердження екологічної програми громади на 2024-2026 роки;
- про затвердження програми управління відходами та території Солотвинської ТГ;
- внесення змін до цільової програми фінансування забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи Солотвинської селищної ради на 2024 р.;
- про виконання селищного бюджету за 1 півріччя 2024 року;
- фінансові та земельні питання.
З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Солотвинської селищної ради.

