Солотвинська селищна територіальна громада
Офіційний інформаційний веб сайт

Останні записи

Всі категорії розділу

У Солотвинській селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

10 червня 2026 року в Солотвинській селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря селищної ради, голови комісії Василя Мандзюка.

Під час засідання було розглянуто питання щодо забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення в літній період на території Солотвинської територіальної громади, а також заходів зі стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій.

За інформацією представників Богородчанського відділення ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», в літній період особливу увагу необхідно приділяти дотриманню санітарного законодавства в місцях масового відпочинку населення, профілактиці харчових отруєнь та недопущенню спалахів інфекційних захворювань.

За результатами обговорення комісія ухвалила створити міжвідомчу комісію для проведення обстежень місць масового відпочинку та оздоровлення населення незалежно від форми власності. До її складу увійдуть представники селищної ради, закладів охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, ДСНС та інших зацікавлених служб.

Окрему увагу члени комісії приділили питанням профілактики кору, туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів. Керівникам закладів охорони здоров’я громади доручено забезпечити своєчасне проведення профілактичних щеплень відповідно до Національного календаря, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо важливості вакцинації, а також вживати необхідних заходів для раннього виявлення та недопущення поширення інфекційних захворювань.

Крім того, визначено комплекс заходів щодо посилення інфекційного контролю в медичних закладах, проведення профілактичних медичних оглядів та активізації просвітницької роботи серед жителів громади.

 

У Солотвинській селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС У Солотвинській селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС У Солотвинській селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Пов'язані публікації